تبلیغات
*** قدرت تفکر مثبت , جادوی انرژی مثبت *** - پاره آجر
*** قدرت تفکر مثبت , جادوی انرژی مثبت ***
*** هر کجا هستم باشم , آسمان مال من است , پنجره , فکر , هوا , عشق , زمین مال من است ***
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 22 اسفند 1389 توسط خانم خانما

روزی مرد ثروتمندی دراتومبیل جدید و گران قیمت خود با سرعت فراوان از خیابان كم رفت و آمدی می گذشت. ناگهان از بین دو اتومبیل پارك شده در كنار خیابان یك پسربچه پاره آجری به سمت او پرتاب كرد.پاره آجر به اتومبیل اوبرخورد كرد. مردپایش را روی ترمز گذاشا و سریع پیاده شد و دید كه اتومبیلش صدمه زیادی دیده است. به طرف پسرك رفت و اورا سرزنش كرد.

پسرك گریان باتلاش فراوان بالاخره توانست توجه مرد را به سمت پاده رو, جایی كه برادر فلجش از روی صندلی چرخدار به زمین افتاده بودجلب كند. پسرك گفت:  " اینجا خیابان خلوتی است و به ندرت كسی از آن عبور می كند برادر بزرگم از روی صندلی چرخ دارش به زمین افتاده و من زور كافی برای بلند كردنش ندارم. برای اینكه شمارا متوقف كنم ناچارشدم ازاین پاره آجر استفاده كنم "

مرد بسیار متاثرشدو ازپسر عذرخواهی كرد. برادر پسرك رابلند كرد و روی صندلی نشاند و سوار اتومبیل گران قیمتش شد و به راهش ادامه داد.

درزندگی چنان باسرعت حركت نكنید كه دیگران مجبورشوند برای جلب توجه شما پاره آجر به طرفتان پرتاب كنند!

خدا درروح ما زمزمه می كند و باقلب ما حرف می زند, اما بعضی اوقات زمانی كه وقت نداریم گوش كنیم, اومجبور می شود پاره آجری به سمت ما پرتاب كند.
طبقه بندی: داستان های موفقیت و جذب آگاهانه، 
برچسب ها: درزندگی چنان باسرعت حركت نكنید كه دیگران مجبورشوند برای جلب توجه شما پاره آجر به طرفتان پرتاب كنند!، خدا درروح ما زمزمه می كند و باقلب ما حرف می زند، اما بعضی اوقات زمانی كه وقت نداریم گوش كنیم، اومجبور می شود پاره آجری به سمت ما پرتاب كند.،
درباره وبلاگ

هرگونه کپی برداری از مطالب این وبلاگ برای استفاده در وبلاگ های دیگر شرعا مجاز نمی باشد مگر با ذکر نام منبع ( نام و آدرس وبلاگ )
موضوعات
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
باز دید کنندگان محترم مطالب این وبلاگ را چگونه ارزیابی می کنید؟


نویسندگان
صفحات جانبی
پیوند ها
ابر برچسب ها
او یک شخصیت دوبعدی است با یک الگوی معنوی و یک الگوی مادی. او بع نویسنده ای پنج قانون شاد زیستن را اینگونه معرفی می کند : 1- اگ ما اهداف خود را در قالب کار و شغلی که بر می گزینیم دنبال می کنی درزندگی چنان باسرعت حركت نكنید كه دیگران مجبورشوند برای جلب توجه من نیز رویاهای شکسته ام را پیش خدا بردم ضعیف تو هرگز اجازه نمی دهی که کارها در مسیر خیر و صلاح تو پیش برود نعمت ها و فرصت هایی بوده که زندگی به ما اهدا کرده است : (( چه ب محبت محبت او نسبت به دنیاست که گاهی این بعد بر معنویت غلبه میکند طی سالیان دراز دریافته ام که مشکلات انسانها را بزرگ یا کوچک می موفقیت خوشبختی مشکلات را می شکنند خدا درروح ما زمزمه می كند و باقلب ما حرف می زند انسان قوی الوارهای خوب آسان بدست نمی آیند. درختان ضخیم طوفان های سخت تری نمی توانیداز آن دوری کنید و نمی توانید آن را تغییر دهید آن را شادی صلح و آرامش رفاه اما بعضی اوقات زمانی كه وقت نداریم گوش كنیم روزی از فرمانروایی پرسیدند تو که چندسال پیش پینه دوزی بیش نبودی همیشه گذشت زمان ثابت می کند که بسیاری از رویدادهایی را که بدبی یک مساله کوچک مانند یک ریگ است. اگر این ریگ را خیلی نزدیک چشمان
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
قالب وبلاگ