تبلیغات
*** قدرت تفکر مثبت , جادوی انرژی مثبت *** - انتخاب دوست یعنی , نیمی از راه زندگی را رفتن
*** قدرت تفکر مثبت , جادوی انرژی مثبت ***
*** هر کجا هستم باشم , آسمان مال من است , پنجره , فکر , هوا , عشق , زمین مال من است ***
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 24 آذر 1389 توسط خانم خانما
خوب من! باید بکوشیم روابط پاکیزه و دوستی های باارزشمان

 تاریخ مصرف نداشته باشد و بکوشیم باانتخابی آگاهانه و فهیم

روی شیشه دلمان حک کنیم; تاریخ مصرف ندارد !!به یاد داشته باشیم! دوست مثل یک معلم خصوصی است که لحظه به لحظه افکار خودش را برای ما دیکته می کند! پس اول ببین چه می خواهی؟ و در چه درسی ضعف داری؟ آن موقع معلم خصوصی ات را در آن رشته انتخاب کن.

- مطمئن باش انتخاب دوست یعنی , نیمی از راه زندگی را رفتن!


- اگر زندگی بزرگان علم و دانش را بخوانیم, همیشه رد پای یک

دوست خوب را در ساحل هستی شان مشاهده خواهیم کرد!
- سعی کنید همین حالا دوستانتان را با (( الک )) صداقت , پاکی , تفکر و آگاهی جدا کنید و اوقات باارزش خود را با کسانی بگذرانید که حداقل بتوانند راهی درست نشانتان بدهند.


یادت باشه ! دوست یعنی , نیمه ی دیگر ما ! اکنون دوست داری

نیمه ی دیگرت چگونه باشد؟- فراموش نکن ! بعد از پدر و مادر, دوست یگانه سازنده جان و

 دل و روح ماست!
به تعبیری دیگر, دوست یعنی , پاسخ نیازهای شما. اکنون به

دوست خود بنگرید, امیدوارم خجالت نکشید!اگر دوستی به تو راه صداقت, مهربانی, تلاش , عشق و صمیمیت را نشان داد, سخت در دامنش آویز !
طبقه بندی: عبارات تاکیدی مثبت، 
برچسب ها: خوب من! باید بکوشیم روابط پاکیزه و دوستی های باارزشمان تاریخ مصرف نداشته باشد و بکوشیم باانتخابی آگاهانه و فهیم روی شیشه دلمان حک کنیم; تاریخ مصرف ندارد !!، مطمئن باش انتخاب دوست یعنی، نیمی از راه زندگی را رفتن!،
درباره وبلاگ

هرگونه کپی برداری از مطالب این وبلاگ برای استفاده در وبلاگ های دیگر شرعا مجاز نمی باشد مگر با ذکر نام منبع ( نام و آدرس وبلاگ )
موضوعات
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
باز دید کنندگان محترم مطالب این وبلاگ را چگونه ارزیابی می کنید؟


نویسندگان
صفحات جانبی
پیوند ها
ابر برچسب ها
الوارهای خوب آسان بدست نمی آیند. درختان ضخیم طوفان های سخت تری ما اهداف خود را در قالب کار و شغلی که بر می گزینیم دنبال می کنی محبت یک مساله کوچک مانند یک ریگ است. اگر این ریگ را خیلی نزدیک چشمان انسان قوی خوشبختی نمی توانیداز آن دوری کنید و نمی توانید آن را تغییر دهید آن را محبت او نسبت به دنیاست که گاهی این بعد بر معنویت غلبه میکند صلح و آرامش درزندگی چنان باسرعت حركت نكنید كه دیگران مجبورشوند برای جلب توجه من نیز رویاهای شکسته ام را پیش خدا بردم خدا درروح ما زمزمه می كند و باقلب ما حرف می زند موفقیت شادی ضعیف مشکلات را می شکنند روزی از فرمانروایی پرسیدند تو که چندسال پیش پینه دوزی بیش نبودی طی سالیان دراز دریافته ام که مشکلات انسانها را بزرگ یا کوچک می نعمت ها و فرصت هایی بوده که زندگی به ما اهدا کرده است : (( چه ب اما بعضی اوقات زمانی كه وقت نداریم گوش كنیم همیشه گذشت زمان ثابت می کند که بسیاری از رویدادهایی را که بدبی تو هرگز اجازه نمی دهی که کارها در مسیر خیر و صلاح تو پیش برود نویسنده ای پنج قانون شاد زیستن را اینگونه معرفی می کند : 1- اگ رفاه او یک شخصیت دوبعدی است با یک الگوی معنوی و یک الگوی مادی. او بع
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
قالب وبلاگ