تبلیغات
*** قدرت تفکر مثبت , جادوی انرژی مثبت *** - آیا می دانستید انتخاب هر رنگ بیانگر شخصیت شماست؟
*** قدرت تفکر مثبت , جادوی انرژی مثبت ***
*** هر کجا هستم باشم , آسمان مال من است , پنجره , فکر , هوا , عشق , زمین مال من است ***
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 7 آذر 1389 توسط خانم خانما
برخی از روانشناسان عقیده دارند رنگی که برگزیده و دلخواه

کسی است می تواند گویای خصوصیات اخلاقی و روانشناسی او

باشد نوشتار زیر چکیده ای است که بر اساس این نظریه نگاشته

شده است.

♠ قرمز: خوش قلب

این رنگ مظهر شدت و زیاده روی است که گاهی در جهت
 مخالف آن است . قرمز رنگ عشق و تنفر و فداکاری و خشونت و خون و آتش . کسی که به این رنگ علاقه دارد هرگز نمی تواند در زندگی بی تفاوت باشد. اینگونه اشخاص کمی تند و درعین حال فعال و شجاع و کمی عجول هستند.قضاوت های عجولانه و ناگهانی در مورد دیگران اغلب سبب از بین رفتن دوستی هایشان می شود.

♠ صورتی : مورد علاقه دیگران

رنگ صورتی درواقع همان قرمزاست که کمرنگ شده باشد. اگر به این رنگ علاقه دارید تمام صفات رنگ قرمز را کمی ملایمتر دارا می باشید, با گذشت هستید و دیگران را خوب درک می کنید و با اطرافیان خود با ملایمت و لطف رفتار می کنید و به دلیل نشاط و شادابی تان مورد علاقه اطرافیان خود هستید. آنهایی که به این رنگ علاقه دارنداغلب شکست ها, خشونت ها و دشواری های زندگی را تحمل کرده و با مشکلات, با صبوری مواجه شده اند.

♠ آبی : نظم , پشتکار , تنهایی

رنگ آبی از رنگهایی است که طرفداران زیادی دارد . اگر به این رنگ علاقه دارید, کاملا می توانید هوس و احساسات و هیجانات خود را کنترل کنید. ظاهر آرام شما دیگران را وادار می کند که به شما احترام بگذارند دوست دارید پیوسته مورد احترام دیگران قرار بگیرید. در خرید و پوشش لباس قناعت می کنید و به علت شرم و حیا و گاه غروری که دارید میل دارید اغلب تنها باشید. کارهای خودرا از روی نم و ترتیب و برپایه قواعد معینی انجام می دهید. یکی از صفات مشخص شما پشتکار شماست.


♠ ارغوانی : رنگ عارف ها

رنگ اسرار آمیزوباشکوهی است. دوستداران این رنگ پیوسته مجذوب زیبایی ها و ظرافتها می شوند و اجتماعی هستند. معشرت با این دسته لذتبخش است که به امور معنوی بیشتر می پردازند. ارغوانی رنگ مورد پسند عرفا نیز هست!

♠ قهوه ای : قابل اعتماد

اگر رنگ قهوه ای را دوست دارید کاملا می توان روی شما حساب باز کرد. با ثبات, شاعرپیشه و کمی فیلسوف مآب هستید. به ندرت تغییر عقیده می دهید وبا انکه کمتر تصمیم
می گیرید اماهربار که تصمیمی بگیرید آن را به مورد عمل می گذارید.


♠ خاکستری: احساس بی نیازی

این رنگ مظهر چشم پوشی از خوشی های دنیاست. کسانی که به این رنگ علاقه دارند اغلب در زندگی احساس رضایت می کنند, خاکستری رنگ عقلا است و جوانانی که به این رنگ اظهار علاقه می کنند درواقع خود را هم شان و هم طراز اشخاص کهنسال می دانند و در زندگی احساس بی نیازی می کنند.

♠ پرتقالی : صداقت آری , هوسبازی هرگز

رنگی است ترکیبی و آنهایی که این رنگ را رنگ دلخواهخود می دانند اجتماعی و خوش خلقند و با مردم خوب رفتار می کنند. هوسباز نیستند و اگر با کسی دوستی کنند صداقت و فداکاری دارند.

♠ سبز : کنجکاوی

رنگ سبز طبیعت و تازگی است. اگر به این رنگ علاقه دارید زندگی با شما آسان است. نقطه اشتراک فراوانی با افراد با افراد علاقه مند به رنگ پرتقالی دارید روابط شما با دیگران برپایه ی اصول و قرار داد است.

♠ فیروزه ای : اسرار آمیز

دوستداران این رنگ اسرار آمیزند و احساساتی و کارهای شخصی خودرا به خوبی اداره می کنند. پشتکار دارند و با ثباتند و به نصایح دیگران در مورد کارهای خود کمتر توجه دارند.

♠ سیاه : خوش ذوقی و ظرافت طبع

این رنگ برخلاف عقیده ی  همگان رنگ نومیدی و عزا نیست بلکه نشانه خوش ذوقی و ظرافت طبع است. اگر از دوستداران این رنگ هستید مسلما به شخصیت اطرافیان خود احترام می گذارید و برای آنکه دیگران رابا ارزش و برجسته نشان دهید از هیچگونه کمکی به آنها دریغ نمی کنید و هرگز خود را به دیگران تحمیل نمی نمایید.

یک نکته ی رنگی :

توجه و علاقه ی شما به رنگ ها در طی زمان تغییر می کند به دلیل اینکه خصوصیات اخلاقیتان نیز در سالیان دراز  تغییر خواهد کرد. ولی مهم این است که هر رنگی درجای خود زیباست و موهبتی است که می تواند زندگی را زیباتر کند.طبقه بندی: تست خود شناسی، 
درباره وبلاگ

هرگونه کپی برداری از مطالب این وبلاگ برای استفاده در وبلاگ های دیگر شرعا مجاز نمی باشد مگر با ذکر نام منبع ( نام و آدرس وبلاگ )
موضوعات
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
باز دید کنندگان محترم مطالب این وبلاگ را چگونه ارزیابی می کنید؟


نویسندگان
صفحات جانبی
پیوند ها
ابر برچسب ها
روزی از فرمانروایی پرسیدند تو که چندسال پیش پینه دوزی بیش نبودی من نیز رویاهای شکسته ام را پیش خدا بردم اما بعضی اوقات زمانی كه وقت نداریم گوش كنیم طی سالیان دراز دریافته ام که مشکلات انسانها را بزرگ یا کوچک می شادی درزندگی چنان باسرعت حركت نكنید كه دیگران مجبورشوند برای جلب توجه او یک شخصیت دوبعدی است با یک الگوی معنوی و یک الگوی مادی. او بع نویسنده ای پنج قانون شاد زیستن را اینگونه معرفی می کند : 1- اگ نمی توانیداز آن دوری کنید و نمی توانید آن را تغییر دهید آن را الوارهای خوب آسان بدست نمی آیند. درختان ضخیم طوفان های سخت تری همیشه گذشت زمان ثابت می کند که بسیاری از رویدادهایی را که بدبی یک مساله کوچک مانند یک ریگ است. اگر این ریگ را خیلی نزدیک چشمان رفاه خدا درروح ما زمزمه می كند و باقلب ما حرف می زند ضعیف صلح و آرامش نعمت ها و فرصت هایی بوده که زندگی به ما اهدا کرده است : (( چه ب محبت انسان قوی موفقیت تو هرگز اجازه نمی دهی که کارها در مسیر خیر و صلاح تو پیش برود مشکلات را می شکنند ما اهداف خود را در قالب کار و شغلی که بر می گزینیم دنبال می کنی خوشبختی محبت او نسبت به دنیاست که گاهی این بعد بر معنویت غلبه میکند
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
قالب وبلاگ